Jdi na obsah Jdi na menu
 


Samota bolí

 

Obrazek

David se před půl rokem přestěhoval kvůli vysoké škole do našeho hlavního města - Prahy.  Přechod z vesnice do velkoměsta mu však dělá trochu problémy, nejvíce ho ale trápí osamělost.

Najít si nové přátele je pro něj nepřekonatelný problém. Navíc jeho jediný kamarád a zároveň spolubydlící, většinu času tráví se svou přítelkyní nebo se baví někde jinde.

Jednou v noci už to David psychicky neunese a rozhodne s tím něco udělat. Co bude to něco mohli rozhodnout sami čtenáři v hlasování.

Co vybrali a jak dopadl jeho první pokus o seznámení, si už ale musíte přečíst samy.


Smůla ve hře - štěstí v lásce???

 

Obrazek

Brian Joubert právě dojel jeden ze svých nejhorších krátkých programů, pokazil co mohl. Tohle se mu muselo stát zrovna na jeho třetích olympijských hrách, když už se viděl na krku se zlatou medailý.

Po ohromném zklamání se rozhodne utopit smutek alkoholem. Vypraví se do jednoho zapadlého baru, ve kterém si myslí, že bude mít konečně klid. Jenže to se znovu pořádně spletl, protože jeden neodbytný Angličan ho nemíní nechat na pokoji.

 

 

 

Vítr ve vlasech

 

Obrazek

Soutěžní povídka z Iluze, která

doufám bude pokračovat dál.

Kira se nemůže smířit se smrtí jediné milované bytosti, kterou kdy měl. Navíc se musí přestěhovat do velkého města, začít chodit do nové školy. Život ho nebaví a nejradši by ho už měl za sebou. Což se mu málem podaří jednoho chladného podzimního dne, kdy celé odpoledne a večer prosedí na dešti.

Život mu však zachrání sourozenci, kteří se o něj postarají. Díky nim získává Kirův život zpátky smysl života - lásku k roztomilému zpěvákovi Nukleárních paprik.

Život se ale bohužel většinou neřídí našimi přáními...

 

  

Jednorázovky a povídky ze SONP

 

Dušičková povídka - Bílá růžeObrazek

 

Jejím motem je myšlenka, že pro mrtvé by jsme neměli pouze truchlit, ale hlavně žít.

 

SONP na Fangtasii

                           - Jsem nejšťastnější člověk pod sluncem

Obrazek

 

 Upíři nemusí být jen krvelačné příšery nebo naopak mladí sexy kluci. Právě jeden muž, žijící na ulici ze dne na den, nám ukáže, jak může chvilka v parku změnit celý život.

 

 

 

Obrazek

 

Drabble - Jarní louka

Sto slov jako vzpomínka na jednu skončenou lásku.

  

 

ObrazekVÁ-NO-CE (SONP na Iluzi)

S tímhle klukem se život nemazlil – a teď vysvětlujte světu, že je vše naopak, než tvrdí jeden z nejbohatších a nejvlivnějších lidí ve městě. Proto mu nezbude nic jiného, než uprostřed Vánočních svátků opustit ochranu hradeb a vydat se skrz sněhovou vánici.

Vánoce jsou však čas zázraků - nikdy to není tak hrozné, aby se po jedné noci nemohl konat šťastný konec.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

AHOJ

(zubejda, 19. 4. 2014 14:19)

Chcem sa opýťať budeš ešte pokračovať v poviedke VIETOR VO VLASOCH?

Re: AHOJ

(Fialovy.puntik, 5. 5. 2014 21:55)

Někdy asi jo, zatím v nedohlednu